logo

لیفت صورت (گونه، ابرو و خط لبخند) یا همان Rhytidectomy یک روش درمانی ساده جهت بالا کشیدن پوست و همچنین رفع چین و چروک صورت است. این روش چهره شما را زیباتر و چند سال جوان‌تر از سنتان نشان می‌دهد. همچنین اعتماد به نفستان را بالا می‌برد.

در واقع لیفت صورت (گونه، ابرو و خط لبخند) روشی مطمئن بدون عمل جراحی است که سبب برطرف شدن خطوط چهره می‌شود. بنابراین افراد ۲۰ سال به بالا به دلیل از دست دادن مقداری چربی پوست صورت و کاهش حجم ماهیچه‌های صورت می‌توانند با لیفت چهره دوباره زیبایی و شادابی صورت را زنده کنند.

لیفت صورت (گونه، ابرو و خط لبخند)

معمولاً خانم‌ها و آقایانی که پوست شل و افتاده‌ای دارند، همچنین خط لبخندشان عمیق شده است چهره آن‌ها پیرتر نشان می‌دهد؛ چون با گذشت زمان و افزایش سن به طور طبیعی پوست خاصیت کلاژن سازی خود را از دست می‌دهد. بنابراین پوست چروکیده و پیر می‌شود‌.

اما با برخی‌ تکنیک های درمانی می‌توانید از روند پیری پوستتان جلوگیری کنید. این روش‌ها نسبت به جراحی لیفت گونه و یا جراحی لیفت و شقیقه عوارض بسیار کمتر و دوره نقاهت خیلی کوتاه‌تری دارند.

بهترین روش لیفت صورت

اگر چه برخی افراد علاقه زیادی به لیفت صورت در منزل دارند اما این گونه لیفت های صورت ماندگاری زیادی ندارند و در کوتاه مدت مدام باید تکرار شوند؛ اما چند روش برای لیفت صورت (گونه، ابرو و خط لبخند) وجود دارد که اولاً غیر تهاجمی هستند و ثانیاً ماندگاری چندین ساله دارند. در ادامه دو تکنیک از بهترین روش جوانسازی و لیفت صورت را به شما معرفی می‌کنیم.

1- لیفت صورت با نخ کلاژن ساز

یکی از بهترین روش لیفتینگ صورت به روش غیر جراحی که برای لیفت صورت (گونه، ابرو و خط لبخند) به کار می‌رود لیفت صورت با نخ است. در این روش پزشک متخصص توسط سوزن‌های بسیار باریکی یکسری نخ‌های مخصوص که قابل جذب هستند را وارد پوست می‌کند‌‌. سپس نخ‌ها را از دو طرف می‌کشد تا حسابی پوست کش آمده و سفت شود.

در آخر نخ‌ها را در قسمتی از صورت ثابت کرده و سوزن‌ها را جدا می‌کند. به مرور زمان این نخ‌ها جذب پوست صورت می‌شود و باعث لیفت چهره خواهد شد.

1- لیفت صورت با نخ کلاژن ساز

مزایای لیفت صورت با نخ

لیفت گونه، ابرو و خط لبخند با نخ مزیت های زیادی دارد مثلاً:

2- لیفت صورت با میکروکارنت

میکروکارنت یک روش درمانی بسیار پیشرفته‌ای مثل لیفت صورت با لیزر است که برای رفع مشکلات و ایرادهای پوست صورت به شکل کاملاً غیر تهاجمی انجام می‌شود. در حقیقت میکروکارنت یک دستگاه الکتریکی است که با ارسال جریان الکتریسیته خیلی ضعیفی درون بافت‌های پوست باعث تحریک کلاژن سازی سلول‌های پوست می‌شود. در نتيجه افتادگی و چروکیدگی پوست با صرف کمترین هزینه برطرف خواهد شد.

مزایای دستگاه میکروکارنت

انجام لیفت با دستگاه میکروکارنت مزایای زیادی دارد مثلاً:

مزایای لیفت صورت با میکروکارنت

لیفت صورت چقدر طول می‌کشد؟

انجام لیفت صورت (گونه، ابرو و خط لبخند) بسته به تخصص پزشک معالج و استفاده از تجهیزات پزشکی و از همه مهم‌تر بسته به نوع روش لیفت ممکن است بین ۲ تا ۴ ساعت طول بکشد؛ ولی بهبودی کامل این روش‌های غیر تهاجمی ۱ تا ۳ هفته است.

لیفت صورت چند سال دوام دارد؟

با رعایت برخی نکات مثل داشتن برنامه غذایی صحیح، پرهیز از کشیدن سیگار و قلیان، دوری از گردوخاک و قرار گرفتن در معرض نور مستقيم خورشید سبب می‌شود لیفت صورت چندین سال باقی بماند.

اهداف اصلی عمل لیفت صورت و گردن

با انجام روش‌های مختلف لیفت گونه، ابرو و خط لبخند شما به نتایج مطلوبی می‌رسید مانند:

اهداف اصلی عمل لیفت صورت و گردن

سخن پایانی

اگر بر اثر عوامل مختلف مثل افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب و آلودگی‌های زیاد پوست شما دچار کاهش کلاژن سازی، چروکیدگی و پیری زودرس شده است. همچنین چهره خسته و غمگینی دارید یقیناً لیفت گونه، ابرو و خط لبخند به شما کمک می‌کند زیبایی و جوانی بیشتری داشته باشید.

برای این کار بهتر است با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک های زیبایی در مرکز تخصصی پوست سما جوانی خود احیاء کنید؛ زیرا این مجموعه صفر تا صد خدمات مراقبت و درمان‌های پوستی از جمله لیفت صورت، جوانسازی و آبرسانی پوست را زیر نظر متخصصان پوستی باتجربه و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا در مرکز تخصصی پوست سما به مراجعه‌کنندگان گرامی عرضه می‌کند.