logo

فیشیال صورت

فیشیال صورت (Facial Skin) یکسری درمان های مراقبتی از پوست صورت است‌ که‌ باعث جوانسازی و بازسازی پوست می‌شود‌. فیشیال پوست با دستگاه در ۳ مرحله پاکسازی، لایه برداری و همچنین آبرسانی عمقی انجام می‌شود.

پس این روش با بستن منافذ باز پوست بدون شک سلامت پوست را تضمين می‌کند و باعث آرامش و درخشندگی پوست صورت می‌شود‌.‌ در این میان اگر شما هم پوست خشک و یا چربی دارید و یا هر روز در معرض آلودگی‌های محیطی زیادی هستید به شما انجام فیشیال صورت را پیشنهاد می‌دهیم.

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال صورت یک نوع روش مراقبت از پوست صورت است که باعث برطرف شدن آلودگی‌ها و چربی‌های روی پوست می‌شود. همچنين فیشیال پوست به لایه‌های بیرونی پوست رطوبت می‌رساند تا از چروکیدگی زودرس پوست جلوگیری شود‌ ضمناً جوش‌های صورت را هم از بین می‌برد.

این نوع پاکسازی ساده باعث می‌شود به لایه‌های درونی که زیر سطح پوست قرار دارند اکسیژن لازم برسد.

فیشیال آبرسانی

روش های فیشیال صورت

فیشیال صورت به منظور پاکسازی سلول‌های مرده و از بین بردن چربی‌های اضافه به ۳ روش انجام می‌شود‌.

 • فیشیال صورت در منزل به صورت سطحی با برخی اسکراب ها
 • فیشیال صورت در آرایشگاه به صورت کمی عمیق‌تر توسط ماسک های صورت و کرم های لایه بردار
 • فیشیال صورت در مراکز تخصصی پوستی به صورت کاملاً عمیق توسط جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا به منظور پاک‌سازی، آبرسانی و تغذیه پوست صورت انجام می‌شود.

فیشیال پوست صورت چگونه انجام می‌شود؟

برای انجام این نوع پاکسازی صورت به طور ساده که حدوداً ۱ ساعت طول می‌کشد در ابتدا یک ماسک قوی روی تمام سطح صورت استفاده می‌شود. بعد از گذشت چند دقیقه ماسک به طور برعکس یعنی رو به بالا برداشته می‌شود تا حجم زیادی از سلول‌های مرده صورت از سطح پوست حذف شوند.

در مرحله بعد که مهم‌ترین تکنیک در فیشیال پوست به شمار می‌آید ماساژ حرفه ای صورت است. زیرا این کار باعث تحریک سلول‌های پوست و افزایش کلاژن سازی صورت می‌شود. در پایان یکسری مواد تقویتی روی پوست ماليده می‌شود تا باعث تغذیه و جوانسازی پوست شود‌.

about-h-logo

مرکز تخصصی پوست سما مفتخر است که با استفاده از مجهزترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا، پیشرفته‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات مراقبتی زیبایی را با بالاترین سطح سرویس در حوزه پوست، مو و زیبایی توسط تیم حرفه‌ای از پزشکان و متخصصین پوست، دستیارهای پزشک و تکنسین‌های مجرب تحت نظر کامل پزشک ارائه دهند.
خدمات زیبایی و مراقبتی پوست در مرکز تخصصی پوست سما به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که به شما کمک کنند بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. ما طیف وسیعی از درمان‌ها را ارائه می‌دهیم که متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد شما هستند، ازجمله مزوتراپی مو، فیشال، پاکسازی و هیدرودرمی … . زیبایی‌شناسان مجرب مجموعه  سما فقط از محصولات باکیفیت بالا استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که پوست شما سالم و درخشان است.

انجام فیشیال صورت به شکل تخصصی

فیشیال جزو روش های درمانی مراقبتی است که در مراکز خدمات پوستی به طور اصولی و تخصصی در چندین مرحله انجام می‌شود:

 • مرحله اول

مرحله درمانی یعنی پاکسازی حرفه ای پوست

 • مرحله دوم

های فرکوئنسی یعنی تابیده شدن الکترود شیشه ای روی سطح پوست برای بالا برای گردش خون در لایه‌های زیرین پوست و ضدعفونی کردن پوست.

 • مرحله سوم

هیدرودرمی یعنی اکسیژن رسانی پوست به همراه تقویت سلول‌های پوست توسط آبرسانی عمیقی

 • مرحله چهارم

رولر درما فیشیال یعنی استفاده از روش های کم تهاجمی به منظور تحریک کلاژن سازی پوست.

فیشیال صورت به شکل تخصصی
نمایش ویدیو درباره فیشیال صورت به شکل تخصصی

فیشیال صورت، راز زیبایی صورت

معمولاً این روش برای پاکسازی پوست صورت و از بین بردن چربی‌های اضافه به کار می‌رود؛ ولی می‌توانید با تکرار فیشیال در چندین دوره مشخص شاهد مزایای دیگری هم باشید مثل:

 • بهبود رنگ پوست
 • جلوگیری از پیری زودرس
 • ترمیم پوست های پرتقالی
 • هیدراته نگه داشتن پوست
 • پاک کردن آلودگی‌های صورت
 • رفع چین و چروک های ریز صورت
 • برطرف شدن جوش‌های سرسیاه و زائده های سرسفید
 • سفت شدن پوست صورت بر اثر ماساژهای نهایی فیشیال

چه کسانی می توانند فشیال پوست انجام دهند؟

بیشتر کسانی که سن آن‌ها از ۲۰ سال بیشتر است می توانند برای پاکسازی، استخراج و همچنین انجام دیگر مراحل فیشیال صورت اقدام کنند.

بهترین زمان برای فیشیال پوست

این روش درمانی چون به صورت لایه برداری عمیق انجام می‌شود بنابراین زیاده‌روی در انجام آن می‌تواند اثرات سوء داشته باشد. به همین دلیل شما برای بهره بردن از این روش درمانی بهتر است هر دو ماه یکبار فیشیال کنید.

مراقبت های بعد از انجام فشیال صورت

سعی کنید برای رسیدن به نتایج فیشیال صورت تا ۴۸ ساعت به طور مستقیم در برابر نور آفتاب قرار نگیرید. همچنین تا ۳ روز از لایه بردارهای متفرقه به دور باشید. بهتر است تا ۷۲ ساعت پس از فیشیال پوست صورت خود را ماساژ ندهید و از تونر، وکس کردن، آرایش های سنگین و از همه مهم‌تر لیزر کردن جداً خودداری کنید.

سخن پایانی

شاید شما جزو کسانی باشید که برای فیشیال صورت بارها در منزل و یا آرایشگاه اقدام کرده باشید‌. ولی توجه کنید که استفاده نادرست از کرم های لایه بردار و برخی اسکراب ها نه تنها پوست صورتتان را زیبا و شاداب نمی‌کند بلکه با التهابات پوستی شاید هم مصرف مواد شیمیایی سخت به پوستتان ضرر هم برسد.

اما فیشیال های عمیقی که در مراکز تخصصی پوست مانند مرکز تخصصی پوست سما انجام می‌شود به صورت متعادل اول از همه مواد اضافی که روی سطح پوست تجمع یافته حذف خواهد شد. سپس پوست تمیز با منافذ باز با استفاده از کرم‌ها و ماسک هایی که حاوی مواد تقویتی هستند تغذیه خواهد شد.