logo

جوانسازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار (Rejuvenation using 18K Peel-Off Mask) یک روش جدید است که برای شفافیت، تحریک کلاژن سازی، جوانی و شادابی پوست انجام می‌شود‌؛ چون ذرات طلا از منافذ پوست وارد بافت‌های پوستی می‌شود و تأثیر زیادی در سلامت و ترمیم سلول‌های پوستی دارد.

علاوه بر جوانسازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار ذرات این ماده گران‌بها باعث کاهش التهاب و همچنین قرمزی پوست می‌شود‌. مهم‌تر اینکه خاصیت آنتی اکسیدان قوی دارد و مانع از ایجاد چین و چروک روی سطح پوست می‌شود.

جوانسازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار

این روزها متخصصين زیبایی برای مراقبت از پوست به یک راهکار عالی پی برده‌اند آن هم استفاده از کرم طلا اصل است. در واقع محصولات مراقبتی که دارای طلا هستند در ترکیبات آن‌ها نانو ذراتی وجود دارد که به راحتی از طریق منافذ پوست جذب می‌شوند.

همچنين سبب شده محصولات مراقبتی دیگر هم به راحتی جذب شوند. بنابراین ماسک طلا باعث آبرسانی پوست و همچنین پیشگیری از خشک شدن پوست می‌شود‌.

خواص ورق طلا برای پوست

طلا خاصیت زیادی برای پوست بدن خصوصاً پوست صورت دارد. بنابراین در ادامه تعدادی از روش های جوانسازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار را شرح می‌دهیم و به طور کلی بررسی می‌کنیم که اصلاً کرم طلا برای چی خوبه؟

  • رفع چین و چروک پوست با طلا

از آنجایی که ذرات طلا خاصیت ضد پیری دارند بنابراین باعث فعال شدن سلول‌های پایه در بافت پوست می‌شوند‌. زمانی که سلول‌های پایه پوست تحریک می‌شوند از طرف دیگر سلول‌های پیر از بین می‌روند. در نتیجه کم‌کم سلول‌های جوان و تازه جایگزین سلول‌های پیر و مرده می‌شوند و سطح پوست صاف و جوان خواهد شد.

رفع چین و چروک پوست با طلا

  • کلاژن سازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار

کلاژن ماده‌ای است که باعث جوانی و شادابی سطح پوست می‌شود؛ اما کلاژن فقط تا سن ۲۵ سالگی در سلول‌های پوستی تولید می‌شود. به همین دلیل است که رفته‌رفته پوست بدن رو به چروکیدگی و پیری می‌رود. ولی یک روش جوانسازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار است‌. این ماسک با تحریک کلاژن سازی و افزایش کلاژن سطح پوست روند پیری را تعویق می‌اندازد سپس جوانی و شادابی را به پوست شما هدیه می‌دهد.

  • خواص طلا برای پوست و رفع خشکی آن

یکی از دلایل اصلی چروکیدگی و پیری زودرس به علت خشکی پوست است. اگر شما بتوانید هر چند وقت یکبار ماسک طلا استفاده کنید مطمئن باشید باعث افزایش سوخت و ساز در سطح پوستتان می‌شوید و ظاهر جوان‌تری خواهید داشت.

  • رفع جوش با استفاده از ماسک طلا 18 عیار

هنگامی که در قسمتی از پوست چربی جمع شود پوست آن ناحیه دچار جوش و آکنه خواهد شد؛ ولی زمانی که شما از ماسک طلا استفاده می‌کنید چون طلا خواص آنتی باکتریال دارد پس باعث افزایش گردش خون در سطح پوست می‌شود. بنابراین با تقویت سیستم ایمنی سطح پوست تمام آکنه‌ها و هر گونه آلرژی‌های میکروبی از پوست شما دور خواهد شد.

کرم طلا برای لک صورت

در سال‌های اخیر محققان یک روش جدید برای رفع لک و جای جوش در صورت یافته‌اند. این راهکار خیلی بهتر از مصرف داروهای شیمیایی و مصرف پمادهای گیاهی است. در این روش نوین دانه‌های ریز سیلیس همراه با ماسک طلا با کمک نور و حرارت ملایم ليزر وارد منافذ پوست می‌شوند‌‌‌‌.

در نتیجه به مرور لکه های پوست و هر گونه جوش صورت برطرف خواهد شد. اگر چه قیمت ورق طلا برای پوست نسبت به سایر روش های جوانسازی گران‌تر است؛ ولی تأثیر زیادتر و فواید شگفت‌انگیزتری برای پوست شما خواهد داشت.

نحوه مصرف ماسک طلا

دقت کنید ماسک طلا فقط به شکل دوره‌ای روی سطح پوست مصرف می‌شود و استفاده همیشگی ندارد. متخصصان پوست و مو برای جوانسازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار معمولاً ذرات طلای محلول را به شکل سوسپانسیون با هیالورونیک اسید و مواد دیگری مثل عصاره‌های گیاهی مخلوط می‌کنند تا تأثیری بیشتری روی سلول‌های پوست داشته باشند.

نحوه مصرف ماسک طلا

سخن پایانی

امروزه ماسک طلا در نمونه‌های مختلفی در دسترس تمامی افراد خصوصاً خانم‌های جوان است‌. معمولاً این کرم‌ها به صورت موضعی، به شکل سرم، عصاره و حتی لوسیون های آغشته به ذرات طلا مورد استفاده قرار می‌گیرند؛

ولی به منظور جوانسازی با استفاده از ماسک طلا 18 عیار باید از این نوع محصولات مراقبتی پوست در دوره‌های خاصی طبق نظر متخصصین و مشاورین پوست و زیبایی استفاده کرد. از طرفی استفاده از ماسک طلا باید همراه با برخی تکنیک‌های زیبایی مثل تاباندن حرارت ملایم توسط دستگاه لیزر انجام شود.

از این رو بهترین راه برای بازسازی و جوانسازی پوست با استفاده از ماسک طلا 18 عیار مراجعه به کلینیک های پوست و زیبایی است. در این میان مرکز تخصصی پوست سما این روش درمانی را با رعایت اصول تخصصی و استفاده از بهترین کرم طلا 18 عیار و یا طلای 24 عیار برای شما عزیزان انجام می‌دهد‌.