logo

هیدرودرمی پوست

هیدرودرمی پوست (HydroDerma Facial) یا

متد هیدرودرمی پوست یکی از روش‌های مؤثر آبرسانی به پوست و افزایش شادابی و طراوت آن است. این روش، به منظور مقابله با مشکلاتی همچون خشکی و سفتی پوست که به عواملی مانند افزایش سن، عوامل ژنتیکی، و شرایط محیطی نامناسب برمی‌گردد، به کار گرفته می‌شود.

در این روش، از تکنیک‌های هیدرودرمی پوست، هیدرودرمی آبریژن، و آبرسانی به پوست با دستگاه استفاده می‌شود. این نام‌ها به روش‌هایی اطلاق شده‌اند که از طریق تزریق ژل مخصوصی به پوست، باعث آبرسانی و افزایش شادابی و طراوت آن می‌شود.

هیدرودرمی آبریژن یک متد است که طی آن، آبرسانی به پوست بدون خطر و بدون ریسک انجام می‌شود. این فرآیند با استفاده از تکنیک‌هایی کاملاً ایمن، به پوست امکان می‌دهد تا از طریق تزریق ژل مخصوصی، به بهترین شکل ممکن آبرسانی شود و سلامت و زیبایی پوست افزایش یابد.

.هیدرودرمی آبریژن یک روش کاملاً بدون خطر و غیر تهاجمی برای آبرسانی پوست با استفاده از دستگاه مخصوصی است. این روش برای افزایش شادابی پوست و طراوت هر چه بیشتر پوست به کار می‌رود.

از آنجایی که افزایش سن، شرایط محیطی نامساعد و بسیاری عوامل ژنتیکی دیگر سبب خشکی و سفت شدن پوست می‌شوند. بنابراین جهت مبارزه با این مشکل بهترین راهکار هیدرودرمی پوست به منظور آبرسانی پوست با ژل های مخصوص است.

هیدرودرمی پوست چیست؟

هیدرودرمی یک روش درمانی فوق‌العاده است که به صورت کاملاً تضمینی پوست را لایه برداری می‌کند و باعث هیدراته شدن پوست می‌شود. در نتیجه چین و چروک های سطحی پوست تا حد زیادی از بین می‌روند.

در این روش درمانی بعد از پاکسازی پوست، ژل های مخصوصی که حاوی مواد معدنی، ویتامین‌ها، آنتی اکسیدان و همچنین کوآنزیم ها و آمینواسیدها هستند به لایه‌های زیرین پوست تزریق می‌شوند. در نتیجه با احیای هیالورونیک اسید و همچنین تحریک بافت پوست به مرور زمان کلاژن سازی و تولید الاستین افزایش پیدا می‌کند.

هیدرودرمی پوست

دلایل کم آبی و خشکی پوست چیست؟‌

دلایل زیادی باعث کم آبی پوست می‌شود؛ ولی اگر خشکی پوست را نادیده بگیرید یقیناً سلامت پوست خود را از دست خواهید داد. برخی از این دلایل کم نوشیدن آب در طول روز است.البته تعرق زیاد و قرار گرفتن در برابر اشعه فرابنفش خورشید هم باعث بروز خشکی پوست می‌شود. جالب است بدانید که استحمام با آب داغ، استرس و رژیم غذایی نامناسب هم از دلایل دیگر خشکی پوست به شمار می‌آیند. اما از همه مهم‌تر ژنتیک و افزایش سن و همچنین استعمال دخانیات باعث کم آبی پوست می‌شود.

about-h-logo

مرکز تخصصی پوست سما مفتخر است که با استفاده از مجهزترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا، پیشرفته‌ترین و باکیفیت‌ترین خدمات مراقبتی زیبایی را با بالاترین سطح سرویس در حوزه پوست، مو و زیبایی توسط تیم حرفه‌ای از پزشکان و متخصصین پوست، دستیارهای پزشک و تکنسین‌های مجرب تحت نظر کامل پزشک ارائه دهند.
خدمات مراقبتی پوست در  مجموعه سما به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که به شما کمک کنند بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. ما طیف وسیعی از درمان‌ها را ارائه می‌دهیم که متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد شما هستند، ازجمله مزوتراپی مو، فیشال، پاکسازی و هیدرودرمی … . زیبایی‌شناسان مجرب مرکز تخصصی پوست سما فقط از محصولات باکیفیت بالا استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که پوست شما سالم و درخشان است.

مزایای هیدرودرمی پوست

این شیوه برای پوست های حساس و حتی برای پوست های آسیب دیده یک روش مطمئنی است. البته هیدرودرمی پوست مزیت‌های دیگری هم دارد مثل:

  • افزایش جریان خون
  • تحریک غدد لنفاوی
  • رفع چروک های ریز
  • از بین بردن تیرگی ها
  • درخشان شدن پوست
  • رفع جای لک و رفع آکنه

 

مزایای هیدرودرمی پوست

هیدرودرمی پوست چگونه انجام می‌شود؟

اصولاً در نوک یک دستگاه مخصوصی یک لبه ساینده وجود دارد که با کشیده شدن روی پوست به آرامی باعث لایه برداری سطح نازکی از پوست و تخلیه جوش های سیر سیاه می‌شود. بعد از پاکسازی سطح پوست و از بین رفتن سلول‌های مرده بسته به میزان خشکی پوست و نظر پزشک متخصص یک سرم مخصوصی توسط نازل دستگاه با فشار بسیار بالایی روی سطح پوست پاشیده می‌شود‌ به طوری که مواد مغذی و سایر ترکیبات این سرم به راحتی جذب لایه‌های زیرین پوست می‌شوند‌. در نتیجه سلول‌های بافت پوستی در عرض چند روز آبرسانی و هیدراته می‌شوند‌. این روش درمان هر ۱۰ روز یا ۱ ماه یکبار حدود ۱۵ تا ۳۵ دقیقه باید انجام شود‌.

کاربرد هیدرودرمی پوست با دستگاه

دقت کنید تنها عملکرد هیدرودرم آبریژن آبرسانی و یا هیدراته کردن پوست نیست بلکه این روش کاربردهای مهم دیگری هم دارد نظیر:

1. لایه برداری پوست و از بین بردن سلول‌های مرده:
هیدرودرمی آبریژن از طریق حذف سلول‌های مرده از روی پوست، بهبود بافت و ساختار پوست را فراهم می‌کند.

2.مقابله با پیری زودرس پوست:
این روش می‌تواند با افزایش تولید کلاژن و الاستین، از علائم پیری زودرس پوست جلوگیری کرده و جوان‌تر به نظر بیاید.

3.از بین بردن چین و چروک‌های سطحی و ریز:
هیدرودرمی آبریژن با تحریک تجدید سلول‌های پوست، موجب کاهش ظاهر چین و چروک‌های سطحی می‌شود.

4. افزایش گردش خون و تحریک غدد پوست:
این روش با بهبود گردش خون و تحریک غدد پوست، باعث بهبود سلامت و زیبایی پوست می‌شود.

5.احیای هیالورونیک اسید موجود در بافت پوست:
هیدرودرمی آبریژن می‌تواند با افزایش سطح هیالورونیک اسید، پوست را مرطوب و شاداب نگه دارد.

6.رساندن انواع مواد مغذی مورد نیاز به پوست:
این روش به پوست انواع مواد مغذی را متصل کرده و سلامت و زیبایی آن را افزایش می‌دهد.

7. درمان آثار جراحت و آکنه:
هیدرودرمی آبریژن می‌تواند در بهبود آثار جراحت و آکنه موثر باشد.

8. باز کردن منافذ بسته پوست:
این روش با باز کردن منافذ بسته پوست، به پوست اجازه می‌دهد تا مواد مغذی را به خود جذب کند.

9. رفع جوش‌های سر سیاه پوست:
هیدرودرمی آبریژن می‌تواند با حذف جوش‌های سر سیاه، پوست را صاف و پاک کند.

10.کمک به ساخت بافت‌های جوان و سالم روی سطح پوست:
این روش با تحریک تولید کلاژن و الاستین، به ساخت بافت‌های جوان و سالم پوست کمک می‌کند.

11.بهبود کیفیت و رنگ پوست:
هیدرودرمی آبریژن با بهبود رنگ و کیفیت پوست، زیبایی آن را افزایش می‌دهد.

12.کاهش تجمع سلولی:
این روش با کاهش تجمع سلولی، پوست را صاف و تمیز می‌کند.

13.افزایش نرمی و لطافت و درخشندگی پوست:
هیدرودرمی آبریژن می‌تواند با افزایش نرمی و لطافت پوست، آن را درخشان و جذاب نماید.

14.افزایش استحکام و سفتی پوست:
این روش با تحریک تولید کلاژن و الاستین، سفتی و استحکام پوست را افزایش می‌دهد.

15.تأمین انرژی برای سلول‌های جدید و بهبود زخم‌ها:
هیدرودرمی آبریژن با تأمین انرژی به سلول‌های جدید و بهبود زخم‌ها، پوست را بهبود می‌بخشد.

16.تقویت تنفس مویرگی و حذف زائدات متابولیک از بافت‌ها:
این روش با تقویت تنفس مویرگی و حذف زائدات متابولیک، پوست را پاک و سالم نگه می‌دارد.

موادی که در هیدرودرمی استفاده می‌شود:

در هیدرودرمی آبریژن، سرم‌های مخصوص، آب اکسیژنه، ویتامین‌ها و مواد مغذی در دستگاه به کار می‌روند که با پاشش سریع و تزریق به منافذ پوستی، به آبرسانی و هیدراته کردن پوست کمک می‌کنند.

آبرسانی به پوست با دستگاه هیدرودرمی آبریژن:

این دستگاه با رساندن سرم‌های مخصوص و آب اکسیژنه به لایه‌های عمیق پوست، جوانی و شادابی را برای آن فراهم می‌کند، بدون نیاز به تزریق مزوژل یا مواد خاص دیگر.

خدمات هیدرودرمی پوست در مرکز تخصصی پوست سما

یادتان باشد زمان استفاده از تجهیزات هیدرودرمی پوست در کیفیت آبرسانی خیلی مؤثر استاگر اپراتور میزان تماس دستگاه و زمان‌بندی استفاده از دستگاه را با اصول کافی انجام ندهد بدون شک تحریک سلول‌ها جهت نفوذ مواد آبرسان به درستی صورت نمی‌گیرد.

به طور کلی زمانی انجام هیدرودرمی آبریژن برایتان مؤثر و مفید است که اولاً دستگاه هیدرودرمی کیفیت لازم را داشته باشدثانیاً اپراتور آموزش‌های تخصصی مورد نیاز را گذرانده باشدچنانچه این نکات رعایت نشود ممکن است سلامت پوست شما در خطر باشد و دچار التهاب، قرمزی و حتی لک های زیادی شود.

به همین دلیل ما سعی کرده‌ایم صفر تا صد خدمات مراقبت و درمان های پوستی ازجمله لیفت صورت، جوانسازی و آبرسانی پوست را زیر نظر متخصصان پوستی باتجربه و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا در مرکز تخصصی پوست سما به شما مراجعه کنندگان گرامی عرضه کنیم.